(0)
انتشار 1397/06/18
نسخه V3.2.8
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 5.77 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
دستیار آموزش خرید موفق مسکن مشهد
دانلود

دستیار آموزش خرید موفق مسکن مشهد   ‪Mashhad Purchasing house Learning کندو برنامه آموزشی ایرانی www.arashmodir.ir املاک آرش مدیر

تصاویر

توضیحات

کیفیت اتفاقی نیست
روال ناصحیح در انجام معاملات می تواند مسیر زندگی افراد را تغییر دهد پس در انتخاب مشاوران خود دقت کنیم و علم مشاوران کارآمد را به سخره نگیریم.کیفیت اتفاقی نیست؛ بلکه همیشه نتیجه ی انتخابی هوشمندانه است..ما با استفاده از تکنیک‌های داده‌کاوی، ابعاد گوناگون بازار مسکن را تحلیل می‌کنیم و گزارش‌هایی به‌صورت فصلی و سالانه ارائه می‌دهیم. همچنین با کمک کارشناسان خبره و متخصص، اطلاعات شهری و فرهنگی محله‌های مختلف را جهت تسهیل تصمیم‌گیری کاربران عرضه می‌نماییم. قصد داریم تمام مشهد را در برگیریم هرگونه اطلاعاتی که باعث افزایش سطح آگاهی متقاضیان و همکارانمان قرار گیرد.

ما چه کاری انجام می دهیم

ما تیم آرش مدیر هستیم! پلتفرمی قابل‌اعتماد و پیشرو در بازار املاک و مستغلات مشهد. هدف اصلی ما توانمندسازی مردم برای رسیدن به «خانه‌ی ایده آل» است. ما با داشتن بهترین فایل های منطقه و تعامل با فروشندگان ، روند خرید، فروش و اجاره‌ی خانه را برای متقاضیان تسهیل می‌کنیم و اطلاعات به‌روز بازار املاک و مستغلات را برای تصمیم‌گیری بهتر در اختیار مردم قرار می‌دهیم. ما به عنوان یک شرکت نوآور معتقدیم برای بیشتر شدن شفافیت و اعتمادزایی در بازار املاک و مستغلات به مرجعی نیاز است تا مردم با اطلاعاتی بیشتر، بینشی بهتر و با کمک متخصصان این حرفه معامله‌ی موردنظر خود را انجام دهند و هرچه دقیق‌تر، بهتر و سریع‌تر به خواسته‌ی خود برسند.

دراین اپلیکیشن مشاوره حقوقی مسکن ، آشنایی با محله های مشهد ، معرفی برج های مسکونی اداری تجاری اقامتی مشهد ، مطالب مرتبط با خرید مسکن ، اخبار به روز مسکن شهر مشهد ، آموزش خرید موفق مسکن را می توانید دنبال کنید.

دستیار مشاور املاک آرش مدیر ، دستیار همراه شما است برای خرید موفق مسکن ، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید جهت خرید مسکن بهترین انتخاب را داشته باشید

تغییرات در نسخه V3.2.8

- طراحی منو ها و آیکون برنامه

- رفع مشکلات جزئی

- ثبت رایگان ملک

- حذف تصاویر مطالب جهت زیبایی ظاهر برنامه

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.