(1)
انتشار 1398/04/22
نسخه V4.3.4
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 9.22 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
قوانين معاملات(مناقصه،مزايده و آموزش)
دانلود

قوانين معاملات(مناقصه،مزايده و آموزش)   ‪Transactions law کندو برنامه کاربردی ایرانی moamelat.net رضا بهادران

تصاویر

توضیحات

متاسفانه تا كنون برنامه جامعي به جهت در دسترس قرار دادن قوانين مرتبط با مناقصه ، مزايده و يا مرتبط با معاملات خرد و كلان تهيه نشده و يا اگر تهيه شده در دستگاه همراه قابل استفاده نبوده است . با اين انديشه كه افراد علاقمند و مرتبط با اين قوانين خصوصاً كميسيون معاملات ، كميته هاي فني بازرگاني و امور حقوقي و قراردادها ، منبع سهل الوصولي داشته باشند اپليكيشن مذكور طراحي و تدوين گرديد . قابل توجه اینکه این برنامه برای اولین بار در ایران تهیه شده است و ادامه ،تکمیل و حتی تهیه نرم افزارهای مشابه منوط به حمایت شما عزیزان خواهد بود.

به واقع نرم افزار معاملات با هدف ارتقاء معلومات ، دسترسي ساده تر به قوانين و هم افزايي در همين زمينه راه اندازي گرديده است .بخش عمده اي از قوانين و موارد مندرج در اين نرم افزار به صورت آفلاين تعبيه گرديده است ليكن در مواردي كه حجم قوانين اجازه نمي دهد به سايتي كه بازهم به همين جهت طراحي گرديده متصل مي شود . عزيزان مي توانند قوانين مذكور را در همان صفحه به صورت PDF دانلود نمايند و براي هميشه در گوشي خود ذخيره نمايند.

از شما خواهشمنديم در كنار ما باشيد و با به اشتراك گزاري معلومات خود به واسطه صفحات گفتگو و انجمن ، از تجارب ديگران در اين زمينه نيز استفاده نماييد.

تغییرات در نسخه V4.3.4

اضافه شدن قوانین جدید به بخش مهندسی و پروژه ها
اضافه شدن بخشنامه های تعدیل در شرایط افزایش قیمت ارز -98
اضافه شدن قوانین جدید98
رفع اشکالات نرم افزاری

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.