(0)
انتشار 1398/03/19
نسخه 1.0
اندروید 2.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 4.28 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
آنتی پشه
دانلود

آنتی پشه   ‪Anti Mosquito کندو برنامه کاربردی ایرانی (ندارد) گروه برنامه نویسی لوتوس

تصاویر

توضیحات

اصولاً صداهای قابل شنیدن توسط گوش انسان در محدوده فرکانسی بین 20 تا 20000 هرتز است، به این معنی که فرکانس های خارج از این بازه برای انسان قابل شناسایی نیستند چرا که پرده صماخ گوش در اثر برخورد این اصوات با سرعت کافی و مورد نیاز برای ایجاد تحریک شنوایی به لرزش در نمی آید. اما موجوداتی نظیر حشرات صداهای موجود در محدوده فرکانسی بالاتر (ماورای صوت) را می شنوند. مثلاً ملخ ها اصواتی در بازه فرکانسی 50 تا 100 کیلو هرتز و یا شب پره ها و بال غشائیان تا فرکانس 240 کیلو هرتز را می شنوند.

این برنامه صداهایی در محدوده شنوایی حشراتی همچون پشه، سوسک، مگس و... تولید میکند که شنیدن آن برای این موجودات آزار دهنده است و در نتیجه به مرور آنها را از محیط شما دور میکند.روش کار:

برای استفاده از برنامه کافی است در بخش "هدف" حشره مورد نظرتان را مشخص کنید تا برنامه شروع به کار کند.

هر زمان کارتان با برنامه تمام شد کافیست هدف فعال را مجداداً لمس کنید تا غیر فعال شود و سپس با لمس کلید بازگشت(Back) از برنامه خارج شوید، درغیر اینصورت برنامه در پس زمینه به کارش ادامه خواهد داد.نکات:

• عملکرد این برنامه هیچگونه اثری بر مکانیزم جسمی و عصبی انسان در هر رده سنی و انواع حیوانات خانگی از قبیل سگ، گربه، ماهی، پرنده و... ندارد.

• توجه داشته باشید همانطور که نور حشرات را به مرور به سمت خود جذب میکند روند دفع حشرات به واسطه تولید فرکانس نیز به مرور انجام می شود، پس لطفاً صبور باشید.

• برای عملکرد بهتر برنامه پس شروع به کار تا حد ممکن میزان صدای دستگاه را افزایش دهید.


کلمات کلیدی:

ضد پشه، آنتی پشه، پشه کش، دور کننده پشه، آنتی مگس، ضد مگس، مگس کش، دور کننده مگس، آنتی سوسک، ضد سوسک، سوسک کش، دور کننده سوسک، آنتی حشره، ضد حشره، حشره کش، دور کننده حشره

تغییرات در نسخه 1.0

*

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.