(0)
انتشار 1398/04/18
نسخه 1.1.5
اندروید 4.1 به بالا
گروه ایرانی
حجم 28.37 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
اَپ+
دانلود

اَپ+   ‪app+ کندو برنامه کاربردی ایرانی matlabamooz@gmail.com سید صادق حسینی

تصاویر

توضیحات

یه برنامه کاربردی ، مجموعه ای از موزیک ،فیلم ،سلامت ،ارتباط با خدا ،اشپزی و کتابخونه ای پر از مطالب جذابه که میتونین مطالب یا فایل مورد علاقتون رو به راحتی پیدا کنین.
امکان پخش آنلاین و دانلود اهنگ .دسترسی اسان به مطالب .اموزش تهیه انواع سالاد ،کیک ، خورشت و پلو در بخش اشپزی .آشنایی با بیش از 60 نوع بیماری در سنین مختلف و راه درمان انها در بخش سلامت .مطالبی کامل از انواع دعا ها زیارات صلوات و مناجات در بخش ارتباط با خدا .کتابخونه ای در قالب داستان های کوتاه ، سرگرمی (لطیفه-چیستان-دانستنی-شعرطنز) ، دنیایی از شعر و غزل (بابا طاهر-حافظ-سعدی-ثنایی-رودکی-خیام-نیمایوشیج) و داستان های شاهنامه با دسترسی آسان !!!
صفحات اپ:

شما در صفحه خانه میتوانید به حساب کاربری خودتون دسترسی داشته باشین و یا اگر حسابی ندارید در قسمت ثبت نام میتوانید حسابی مجزا برای خودتان به وجود اورید تا با ما به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید.علاوه بر قسمت حساب کاربری شما قادر به نظر سنجی هم هستید و میتوانید با شرکت در ان ما رو از چگونگی دریافت شما از اپلیکیشن با خبر کنید.


بخش های دیگری مانند جستجو و اخبار اپ هم وجود دارد.شما میتوانید با انتخاب بخش اپ+ در خانه وارد بخش های اصلی برنامه شوید :در قسمت موزیک امکان پخش ان به صورت انلاین وجود دارد شما میتوانید در صورت پسندیدن ان را به راحتی دانلود کنید.


در قسمت سلامت مطالب به صورت گروه های سنی طبقه بندی شده اند و شما میتوانید با انتخاب رده سنی خود از بیماریها اگاه شوید.در قسمت اشپزی شما میتوانیدردستور پخت انواع غذا ها سالاد ها و کیک ها را بدانید.در قسمت ارتباط با خدا با انتخاب دعا زیارت صلوات و یا منجات به مطالب مورد نیاز دسترسی پیدا کنید.در کتابخانه به داستان های کوتاه ، سرگرمی (لطیفه-چیستان-دانستنی-شعرطنز) ، دنیایی از شعر و غزل (بابا طاهر-حافظ-سعدی-ثنایی-رودکی-خیام-نیمایوشیج) و داستان های شاهنامه ... دسترسی پیدا کنید.جهت وجود مشکل شما میتوانید با رفتن به گزینه ارتباط باما در نوار سمت راست با ما در ارتباط باشید.3eyed.3adegh.ho3eini@gmail.com


سید صادق حسینی

تغییرات در نسخه 1.1.5

تغیرات در ایکون و طرح بندی
رایگان کردن تمام بخش ها
برداشتن ماژول پرداخت درون برنامه ای

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.