(0)
انتشار 1398/04/18
نسخه 1.5
اندروید 2.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.26 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
گالری پس زمینه زنده
دانلود

گالری پس زمینه زنده   ‪android wallpapers shortcut کندو برنامه پس زمینه و ابزارک ایرانی (ندارد) گروه برنامه نویسی لوتوس

تصاویر

توضیحات

اگر شما هم جزو کسانی هستید که در قرار دادن پس زمینه های زنده در پس زمینه موبایل تان با مشکل مواجهید و یا اینکه مسیر دسترسی به بخش پس زمینه های زنده موبایلتان پیچیده و مشکل است، پیشنهاد می کنم حتما این برنامه را نصب کنید.
اصولاً پس زمینه های زنده یک نوع سرویس هستند. به این معنی که بطور معمول مثل سایر برنامه ها دارای صفحه یا پنجره باز شونده و آیکن نیستند. و فقط پس از نصب به گالری پس زمینه های زنده دستگاه اضافه می شوند تا کاربر بتواند با مراجعه به این گالری پس زمینه را انتخاب و آن را در پس زمینه دستگاه قرار دهد. همین موضوع باعث سردرگمی کاربران پس از نصب یک پس زمینه زنده میشود و میتوان گفت بسیاری از آنان مسیر گالری پس زمینه های زنده دستگاهشان را نمیدانند یا اصلاً از وجود چنین چیزی بیخبرند بنابر این موفق به استفاده از پس زمینه نمیشوند.
این برنامه یک میانبر به لیست یا همان گالری پس زمینه های زنده دستگاه است و دسترسی به آن را برای شما بسیار آسان می کند.
این گالری تمام پس زمینه های زنده ای که روی دستگاه شما نصب شده اند را به شما نشان می دهد و شما با لمس هر کدام از آنها و سپس لمس گزینه Set as wallpaper می توانید آن پس زمینه را به عنوان پس زمینه دستگاه تان انتخاب کنید.


کلمات کلیدی:

پس زمینه, پس زمینه زنده, پس زمینه های زنده, مشکل نصب پس زمینه, مشکل نصب پس زمینه زنده, لیست پس زمینه زنده, لیست پس زمینه های زنده, پس زمینه های زنده موبایل, آدرس پس زمینه زنده, محل پس زمینه زنده, آموزش نصب پس زمینه زنده, قرار دادن پس زمینه زنده, Live wallpaper, live wallpapers, set live wallpapers, set live wallpaper, live wallpaper list, live wallpaper address, live wallpaper location

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.