(108)
انتشار 1393/12/24
نسخه 2.0
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.83 MB
قیمت 20,000 ریال

گاوصندوق   ‪stongbox کندو برنامه کاربردی ایرانی myandroidsoft.ir Aram0630

تصاویر

توضیحات

شما از گوشیتان چه استفاده هایی می کنید ؟ شما هم فایل های شخصی در گوشیتان دارید ؟ نگرانید که نکند کسی به آنها دسترسی داشته باشد ؟ بنابراین همیشه دنبال نرم افزار های قفل برای گوشیتان هستید !

دیگر نگردید. چه فایلی می خواهید قفل کنید ؟ عکس ؟ فیلم ؟ صدا ؟ پیام ؟ تماس ؟ فایل های دیگر ؟ گاوصندوق همه این کار ها را به راحتی آب خوردن برای شما انجام می دهد .

وقتی نرم افزار را نصب می کنید در ابتدا یک نرم افزار با نام تنظیم آهنگ در منوی گوشی شما ظاهر می شود . بعد از ورود می بینید که می توانید کنترل کاملی بر تمام صداهای گوشی خود داشته باشید . اما این فقط ظاهر داستان است . با نگه داشتن انگشتتان روی لوگوی برنامه تازه وارد دنیای گاو صندوق می شوید .

می توانی عکسها / فیلم ها / صداها و حتی نرم افزار های نصب شده تان را قفل کنید . می توانید نرم افزار هایتان را از داخل منوی گوشی مخفی کنید تا کسی آنها را نبیند .

می توانید با مخاطب خاص تان یک گفتگوی فوق سری داشته باشید .تماس ها یا پیام هایتان را از دید همه مخفی کنید .

می توانید یک لیست سیاه ایجاد کنید تا نتوانند با شما تماس بگیرند یا به شما پیام بفرستند . البته شما همیشه می دانید که چه کسی چند بار زنگ زده و می توانید حتی پیام هایشان را هم جواب دهید .

البته تمام نرم افزار های ایجاد بلک لیست یک مشکل اساسی دارند . آن هم این که در نوار اعلان نام تماس گیرنده را می نویسند . با گاوصندوق نه تنها می توانید آن را خاموش کنید بلکه می توانید یک نوتیفیکیشن جعلی هم بسازید . برای مثال می توانید کاری کنید که وقتی مخاطب خاص تان با شما تماس می گیرد بنویسد * هشدار : یک بدافزار در گوشی شما یافت شد . * البته این فقط یک مثال است و شما می توانید هر متنی به دلخواه خود بنویسید .

همچنین می توانید یک رمز عبور برای گاوصندوق خود تعیین کنید وحتی علاوه بر آن می توانید یک رمز عبور جعلی هم برای آن تعریف کنید . حتی اگر زمانی کسی فهمید که با نگه داشتن انگشتش روی لوگوی برنامه وارد گاوصندوق می شود باز هم مشکلی نیست .

شما کلی عکس فیلم اس ام اس و تماس رو داخل نرم افزارتون مخفی کردین و یکی از شما می خواد که رمز نرم افزار رو بهش بگین . مثلا اگر رمز عبور شما 2205 است و رمز عبور جعلی 2222 شما بدون هیچ ترسی به او بگویید 2222 . طرف می بیند با این رمز نرم افزار باز شد ولی هیچ فایلی داخل آن نیست . نه عکسی نه فیلمی و نه هیچ اطلاعاتی .
با گاو صندوق دنیای خود را از دیگران مخفی کنید.
جهت دیدن برنامه های دیگر من اسم من را جستجو کنید ..

www.MyAndroidSoft.ir

تغییرات در نسخه 2.0

1.0.7 رفع باگ جزئی
رفع مشکل کرش شدن در چند مدل گوشی اچ تی سی و ال جی
تغییرات ظاهری

1.0.8 رفع مشکل کرش شدن در موقع افزودن عکس
رفع مشکل اجرا روی گوشی های هواوی
سریع تر شدن افزودن عکس و فیلم
بهبود کارایی فایل منیجر و پلیر داخلی نرم افزار

امتیازات

رتبه میانگین
4.2
(108)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

SM-C5000 1396/04/09 :: amire***38

اصلا بروزرسانی نمیکنه وبرنامه مشکل داره. فقط پول کسرکرد. قبلنا داشتم این برنامه رو که خیلی هم عالی بود. حیف جدیدا مشکل داره

MT27i 1395/12/12 :: 09307***28

خوب

SM-G610F 1395/11/16 :: salim***di

فقط میشه باهاش موزیک مخفی کرد.حیف اون مبلغ که پرداخت کردم😥😥😥😥😥😥

GT-I9060 1395/07/26 :: jafar***50

خیلی خوبه منتظر برنامه های بعدیتون هستم

مشاهده ادامه نظرات