(2)
انتشار 1393/09/02
نسخه 1.0
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 776.05 KB
قیمت 12,000 ریال

صرف افعال عربی   ‪Arabic Language Verbs کندو برنامه آموزشی ایرانی DehdashtiNia.ir دهدشتی نیا

تصاویر

توضیحات


***کامل ترین برنامه ی صرف انواع فعل های عربی***ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار:* اعراب گذاری کامل افعال* صرف انواع فعل معتل* اِعمال کامل قواعد اِعلال* صرف افعال دشوار لفیف (مانند ولی ، وصی و...)* تعیین و اِعمال حرکت عین الفعل هنگام صرف فعل* ارائه ی بیش از چهل فعل دشوار و پرکاربرد همراه با ترجمه* ظاهر گرافیک دل نشین* و...
شما توسط این برنامه قادر خواهید بود کلّیه ی افعال سالم و معتل را در ثلاثی مجرد و هشت باب مشهور ثلاثی مزید صرف کنید. صرف فعل های دشواری مانند:
ولی، وعد، قوم، هدی، بیع و...
را که مشمول قواعد اعلال می شوند به درستی مشاهده نمایید. کلیه ی افعال مثال و اجوف و ناقص به درستی صرف می شوند. همچنین افعال لفیف مقرون و لفیف مفروق به درستی صرف می شوند.
به عنوان مثال، فعل ولی و مانند آن که فعل لفیف مفروق به حساب می آید و از لحاظ صرف کردن بسیار دشوار هستند به راحتی در این نرم افزار صرف می شوند و یادگیری را بسیار ساده و مطمئن می کند.
نرم افزاری بسیار مناسب برای دانش آموزان راهنمایی ، دبیرستان ، کنکوری ها ، به خصوص رشته های علوم انسانی و عربی و دانشجویان مقطع لیسانس و فوق لیسانس رشته های الهیات و علوم قرآن و ادبیات عرب و علوم انسانی.
بسیار مناسب برای طلاب حوزه های علمیه جهت یادگیری صرف و نحو. طلبه ها به راحتی صرف و قواعد آن را می توانند با تکرار توسط این نرم افزار بیاموزند.
بیش از چهل نمونه از افعال پر کاربرد و دشوار عربی همراه با ترجمه در هنگام صرف و همچنین حرکت عین الفعل ماضی و مضارع به صورت پیش فرض در نرم افزار قرار داده شده است.
فعل دشوار ولی را انتخاب کنید و از صرف امر معلوم و مجهول آن لذّت ببرید.
ترجمه ی هوشمند افعال نمونه در حالت ثلاثی مجرد نحوه ی ترجمه ی صحیح را به شما می آموزد.

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(2)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

Diox D5 1393/09/02 :: dehda***om

عالی و کامل. لایک پنج ستاره

مشاهده ادامه نظرات