(11)
انتشار 1393/12/02
نسخه 1.0.0
اندروید 4.0.3 به بالا
گروه ایرانی
حجم 14.54 MB
قیمت رایگان
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
یونیک ویجت - آب و هوا وساعت
دانلود

یونیک ویجت - آب و هوا وساعت   ‪Unique Widgets کندو برنامه پس زمینه و ابزارک ایرانی (ندارد) راه کار ششم

تصاویر

توضیحات


زیباترین و قوی ترین برنامه آب و هوا / ویجت در بازار ایران. با قابلیت شخصی سازی نامحدود، پشتیبانی از ساعت های آنالوگ، بیش از 60 لی اوت مختلف و امکان دانلود طرح های جدید از فروشگاه آنلاین.

سایزهای مختلف ویجت و موتور قدرتمند شخصی سازی ما، امکان شخصی سازی ویجت های بسیار زیبا را به کاربر می دهد. پشیبانی از ساعت های آنالوگ و دیجیتال اختصاصی، صفحه گوشی شما را زیباتر می کند.

برای پیش بینی آب و هوا در اولین نسخه برنامه، فقط مراکز استان ها پشتیبانی می شود و در فاز دوم، امکان اضافه کردن تمامی شهرهای ایران به برنامه اضافه می شود. اطلاعات آب و هوا مستقیما از weather.com گرفته می شود که بهترین پیش بینی آب و هوا را داشته باشیم.

در بخش آب و هوا شما می توانید وضعیت فعلی آب و هوا/ پیش بینی ده روز آینده / پیش بینی ساعت به ساعت هوا و وضعیت ماه و خورشید را مشاهده کنید. طراحی کاربردی این بخش، بهترین تجربه کاربری را برای شما رقم می زند.

ماجول هوشمند باتری، بر اساس رفتار کاربر، میزان باتری باقی مانده را محاسبه می کند. الگوریتم هوشمند این قسمت، به مرور زمان رفتار شما را یاد گرفته و بر اساس آن میزان باقی مانده باتری را نمایش می دهد.

در قسمت فروشگاه برنامه، می توانین به رایگان، طرح ها و ساعت های جدید را دانلود کنین. این طرح ها ماهانه به روز رسانی می شود و تا هیچ وقت دچار تکرار و دلزدگی نشوید.

نظرات شما عزیزان ضمن دلگرمی ما، باعث می شود که بتوانیم نسخه دوم برنامه را با کیفیتی بسیار بالاتر عرضه کنیم.

در صورتی که به هر دلیلی برنامه روی گوشی شما رفتار دلخواه را نداشت، لطفا مدل گوشی و مشکل پیش آمده را برای ما ایمیل کنید تا بتوانیم در نسخه بعدی این ایرادات را رفع کنیم.

توجه شود که اپلیکیشن فقط بر روی گوشی های با اندروید 4 به بالا اجرا می شوند و ممکن است روی بعضی از لانچرهای غیر اصلی عملکرد صددرصدی نداشته باشد.

تغییرات در نسخه 1.0.0

رفع باگ های جزیی

امتیازات

رتبه میانگین
3.5
(11)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

GT-I9301I 1395/01/22 :: elyas***i4

هیچ کاربردی نداره

LT25i 1394/09/24 :: 09179***36

خیلی مسخره است

SM-G7102 1394/08/16 :: bdally

مزخرف ترین برنامه هوا شناسی که تا حالا دیدم

SM-N910H 1394/05/12 :: marya***43

باسلام من میخوام ویجت برنامه رو عوض کنم اما میگه هیچ ویجتی دانلود نکردی چطوری دانلود کنم

مشاهده ادامه نظرات