(23)
انتشار 1396/11/21
نسخه 2.7.2
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 0.00 KB
قیمت 12,000 ریال

قفل برنامه ها(متفاوت)   ‪ALP کندو برنامه کاربردی ایرانی (ندارد) aliafzal

تصاویر

توضیحات

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برنامه های خود را قفل کنید تا شخص دیگری به جز شما,به برنامه هایتان دسترسی نداشته باشد.

برای این کار نرم افزار های زیادی وجود دارد ولی برنامه ای که ما به شما معرفی میکنیم بسیار عمل کرد متفاوت و جالبی دارد.به طوری که هیچ کس از قفل بودن برنامه باخبر نمیشود و عملا نمیتواند به برنامه های شما دسترسی داشته باشد.
آیکن و نام برنامه نیز طوری طراحی شده است که به هیچ وجه کسی به برنامه شک نکند.

قفل برنامه ها*** بهترین برنامه جهت قفل کردن برنامه ها با چند روش مختلف و جلو گیری از دسترسی دیگران به برنامه های شخصی شما.

****در تمام این روشها به هیچ وجه اثری از قفل بودن برنامه ها وجود ندارد و هیچکس متوجه قفل بودن برنامه های مورد نظر شما نمیشود.

انواع روشها در این برنامه:
***قفل کردن با پیغام خطا:در این روش,هنگامی که برنامه مورد نظر را قفل کنید, در هنگام ورود به برنامه با پیغام توقف اجباری برنامه مواجه میشوید و برنامه اجرا نمیشود.در این روش,شما باید روی پیغام خطا, دوبار یا پنج بار کلیک کنید تا برنامه اجرا شود.که در قسمت تنظیمات میتوانید گزینه مورد نظر خود را به دلخواه انتخاب کنید.

***چرخش دستگاه:در این روش شما بعد از قفل کردن برنامه مورد نظر, هنگام باز کردن برنامه با پیغام توقف اجباری مواجه میشوید و برنامه قابل اجرا نمیباشد و برای اجرای برنامه باید دستگاه خود را بچرخانید تا برنامه باز شود.برای این روش نیز میتوانید گزینه یک بار چرخش یا دوبار چرخش را به دلخواه خود از داخل تنظیمات برنامه انتخاب کنید.(توجه داشته باشید که برای استفاده ازین روش باید گوشی شما دارای سنسورهای چرخشی باشد)

***استفاده از رمز عبور:در این روش شما یک رمز عبور برای ورود به برنامه های قفل شده انتخاب میکنید که هنگام ورود به برنامه از آن استفاده کنید.در این روش نیز هنگام ورود به برنامه با پیغام توقف اجباری برنامه مواجه میشوید که باید گزینه گزارش را انتخاب کنید و در محل نوشتن گزارش کلمه عبور را وارد کنید و ارسال را بزنید تا قفل باز شود.

***سنسور مجاورتی:در این روش نیز مانند روشهای قبل,بعد از اجرای برنامه با پیغام توقف اجباری مواجه میشوید که باید دست خود را به مدت دو ثانیه نزدیک گوشی نگه دارید تا قفل برنامه باز شود.(در این روش باید دستگاه شما دارای سنسور مجاورتی باشد)


با دادن امتیاز مارا در ارائه خدمات بیشتر و بهتر یاری کنید.متشکریم.


در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل,فقط کافیست ایمیل بدهید dangerbax051@gmail.com

امتیازات

رتبه میانگین
4.3
(23)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

SM-N920C 1394/11/04 :: morte***h9

اصلا کار نمیکنه .دروغی بیش نیست.

HUAWEI G730-U10 1394/01/23 :: javad***z2

عالی بود.دمت گرم

مشاهده ادامه نظرات