(3)
انتشار 1397/08/09
نسخه 1.3
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 9.90 MB
قیمت رایگان
دارای درون خرید
دانلود
برنامه کندو را دریافت کرده،
سپس این برنامه را مستقیم در کندو دریافت و نصب نمایید:

دانلود کندو
دانلود مستقیم
مدارهاي ایسی 555
دانلود

مدارهاي ایسی 555   ‪ic555circuits کندو برنامه آموزشی ایرانی (ندارد) روناهی

تصاویر

توضیحات

با سلامي دوباره خدمت كاربران کندو

اين برنامه براي دسترسي سريع و اموزش 173 مدار الكترونيكي با ایسی معروف 555 با حداكثر كيفيت و امكانات درست شده است كه براي دانشجويان رشته هاي برق و الكترونيك و علاقه مندان به ساخت و اموزش الكترونيك و مدارهاي الكترونيكي گزينه اي بسيار مناسب است .


مدارات به پنج فصل زير طبقه بندي شده است :


1-مدارهای نوری

2-مدارهای اسیلاتور

3-مدارهای سنسور

4-مدارهاي کنترل

5-مدارهای متنوعقابليتهاي برنامه:

اين برنامه هم مثل ديگر برنامه هاي ما فصل بندي شده است و گرافيك بسيار زيبايي دارد و داراي امكاناتي چون تغيير نوع و رنگ و اندازه فونت و همچنين تغيير رنگ پس زمينه متون مي باشد همچنين قابليت اشتراك گذاري متون و يادداشت روي صفحات را دارا مي باشد كه مي توانيد مطالبي را به صفحات اظافه كنيد همچنين داراي يك فهرست پويا مي باشد كه مي توانيد تجربيات خود را در ان بنويسيد و تعداد صفحات را هم اظافه كنيد

همچنين در اين برنامه هم همه نقشه ها و تصاوير داراي قابليت بزرگنمايي دو انگشته مي باشند.


تصاوير مدارات روي اسكريين شاتاهاي بالا ممكن است واضح نباشند اما به شما قول مي دهم كه با فشردن دكمه بزرگنمايي تصوير، تصاوير و نقشه هاي برنامه را در بهترين كيفيت خواهيد ديد كه در گوشيهاي ميني هم به راحتي قابل مشاهده هستند.


در اين برنامه هم به راحتي ميتوانيد مدار موردنظرتان را پيدا كنيد و به راحتي ان را بزرگ كرده و مشاهده نماييد و يادداشتي را به ان اظافه كنيد و توضيحاتي براي هر مدار داده شده است و قطعات ان يا روي مدار موجود است يا در قسمت توضيحات موجود است .

چون در اين برنامه از منابع خارجي استفاده شده است توضيح همه اين مدارات به انگليسي خيلي ساده و روان مي باشد كه بنده به دليل حفظ محتواي منابع از دستكاري و يا حذف ان خودداري كردم و اما نام مدار را به دقت ترجمه كرده ام.

در برنامه قبلی بنده به نام مدارهای ترانزیستوری هم مدارهایی از ایسی 555 ارائه شده است که با این برنامه فرق دارند و ساده تر هستند و میتواند در صورت تهیه به مکمل این برنامه تبدیل شود که به کاربران توصیه میکنم.

اين برنامه مبتدي نيست و تا حدودي حرفه اي است و براي دانشجويان و اساتيد دانشگاهها و كساني كه الكترونيك را مي دانند ساخته شده است و كساني كه الكترونيك بلد نيستند توصيه مي كنم كه برنامه هاي مبتدي بنده به نام اموزش الكترونيك و
مدارهاي ترانزيستوري را كه در اين ماركت عرضه كردم در ابتدا تهيه كنند.

اكثر قسمتهاي برنامه ديناميك بوده و نزديك 173 تصوير دارد

منابع :
http://www.electroschematics.com/


تغییرات در نسخه 1.3

بهبود رابط کاربری

امتیازات

رتبه میانگین
1.7
(3)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.